O Nas

Centrum Kominkowe Burdzy jest firmą z branży kominkowej i zduńskiej, działającą na szczecińskim rynku od ponad 20 lat.

Firma została założona w 1995 roku przez Mistrza Zduńskiego Cezarego Burdzy i od tego czasu stale rozwija się w branży kominkowej i zduńskiej, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma swoje działania opiera na technologiach tradycyjnego wielowiekowego zduństwa w połączeniu z nowoczesnymi technikami zduńsko-kominkowymi, co pozwala na dobór odpowiednich do potrzeby metod i technik dających optymalne korzyści z korzystania z oferowanych przez nas produktów.

Służymy fachowym i kompleksowym doradztwem technicznym w kwestii wyboru urządzenia, które całkowicie będzie spełniało oczekiwania naszego klienta.

Przy doborze odpowiednich urządzeń staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, ale najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszelkie inwestycje są zawsze dopracowane „od A do Z”, aby nasz klient mógł bezpiecznie korzystać ze swojego kominka, pieca, kuchni czy też innych urządzeń grzewczych.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wkłady kominkowe konwekcyjne (powietrzne), wkłady kominkowe wodne, piecyki wolnostojące, urządzenia na pellet, paleniska zduńskie, obudowy kominkowe tradycyjne i akumulacyjne, biokominki, kominki tarasowe (zewnętrzne), kuchnie ogrodowe. Na życzenie naszego klienta projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju zewnętrzne kominki w tym grille ogrodowe, wędzarnie, piece chlebowe dopasowane do infrastruktury ogrodowej.

Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie – od doradztwa przy wyborze odpowiedniego urządzenia, poprzez tworzenie trójwymiarowych projektów i wizualizacji, sporządzanie kosztorysów, aż do montażu i wykonania na obsłudze serwisowej i konserwacji kończąc.

Obecnie Centrum Kominkowe Burdzy to:

Telefon: +48 501 330 445

Cezary Burdzy – właściciel Centrum Kominkowego Burdzy. Mistrz Zduński, pasjonat kominków i ognia, człowiek obdarzony ogromną wiedzą na temat zduństwa i kominków, które nie mają dla niego tajemnic. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje swoim pracownikom oraz wykorzystuje do jak najlepszego spełnienia oczekiwań klienta. Koordynuje działaniami całego zespołu, troszcząc się o to, aby wszystko przebiegało sprawnie i terminowo. Prywatnie interesuje się historią, polityką, sportem oraz co sam podkreśla jest wielkim patriotą.

Telefon: +48 504 993 931

Maciej Milke – doradca techniczny. Człowiek odpowiedzialny za tzw. „inne urządzenia grzewcze”. Stara się być na bieżąco z nowinkami technicznymi z branży grzewczej, które mogą być alternatywą dla tradycyjnego kominka. Swoją ogromną wiedzę teoretyczna łączy z działaniami praktycznymi wychodząc naprzeciw potrzebom klienta.  Jest zwolennikiem systemów energii odnawialnej. Prywatnie pasjonat gotowania, psów oraz historii.

Telefon: +48 792 205 280

Damian Hładun – kierownik d.s. sprzedaży i doradca techniczny. Młody człowiek, który pasją do kominków zaraził się od właściciela. Stawia na innowacje i dopasowanie całokształtu inwestycji do realnych potrzeb klienta. Wielki zwolennik wszelkiego rodzaju systemów akumulacji ciepła. Odpowiedzialny za przygotowywanie projektów dla klienta, kompleksowe doradztwo oraz marketing. Prywatnie interesuje się historią, polityką, sportem, uwielbia gotować i podróżować.

Michał Krawczyk – montażysta firmy. Człowiek odpowiedzialny za końcowy etap współpracy czyli prace budowlane. Mimo młodego wieku posiada wieloletnie doświadczenie budowlane zdobyte nie tylko na terenie naszego kraju. Terminowy, dokładny, rzetelny, fachowy – tymi słowami można opisać Michała, który każdy kominek buduje tak, jakby budował go dla siebie. Prywatnie interesuje się muzyką, sportem oraz motoryzacją.

wordpress theme powered by jazzsurf.com