O Nas

Centrum Kominkowe Burdzy jest firmą z branży kominkowej i zduńskiej, działającą na szczecińskim rynku od ponad 20 lat.

Firma została założona w 1995 roku przez Mistrza Zduńskiego Cezarego Burdzy i od tego czasu stale rozwija się w branży kominkowej i zduńskiej, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma swoje działania opiera na technologiach tradycyjnego wielowiekowego zduństwa w połączeniu z nowoczesnymi technikami zduńsko-kominkowymi, co pozwala na dobór odpowiednich do potrzeby metod i technik dających optymalne korzyści z korzystania z oferowanych przez nas produktów.

Służymy fachowym i kompleksowym doradztwem technicznym w kwestii wyboru urządzenia, które całkowicie będzie spełniało oczekiwania naszego klienta.

Przy doborze odpowiednich urządzeń staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, ale najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszelkie inwestycje są zawsze dopracowane „od A do Z”, aby nasz klient mógł bezpiecznie korzystać ze swojego kominka, pieca, kuchni czy też innych urządzeń grzewczych.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wkłady kominkowe konwekcyjne (powietrzne), wkłady kominkowe wodne, piecyki wolnostojące, urządzenia na pellet, paleniska zduńskie, obudowy kominkowe tradycyjne i akumulacyjne, biokominki, kominki tarasowe (zewnętrzne), kuchnie ogrodowe. Na życzenie naszego klienta projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju zewnętrzne kominki w tym grille ogrodowe, wędzarnie, piece chlebowe dopasowane do infrastruktury ogrodowej.

Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie – od doradztwa przy wyborze odpowiedniego urządzenia, poprzez tworzenie trójwymiarowych projektów i wizualizacji, sporządzanie kosztorysów, aż do montażu i wykonania na obsłudze serwisowej i konserwacji kończąc.

Obecnie Centrum Kominkowe Burdzy to:

Telefon: +48 501 330 445

Cezary Burdzy – właściciel Centrum Kominkowego Burdzy. Mistrz Zduński, pasjonat kominków i ognia, człowiek obdarzony ogromną wiedzą na temat zduństwa i kominków, które nie mają dla niego tajemnic. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje swoim pracownikom oraz wykorzystuje do jak najlepszego spełnienia oczekiwań klienta. Koordynuje działaniami całego zespołu, troszcząc się o to, aby wszystko przebiegało sprawnie i terminowo. Prywatnie interesuje się historią, polityką, sportem oraz co sam podkreśla jest wielkim patriotą.